Küpsiste kasutuspoliitika

Küpsis on väike tekstifail, mis edastatakse üle veebibrauseri teie arvutisse, nutitelefoni või tahvelarvutisse. Meie veebisaidi külastamisel salvestatakse teie seadme püsimällu küpsised, mis võimaldavad meie süsteemil teid järgmisel külastusel ära tunda ning parendada teie jaoks meie veebisaidi kasutatavust.

Küpsised võivad olla ajutised (nn “sessiooniküpsised”), mis on kasutusel vaid ajal, mil viibite meie veebisaidil ning kustutatakse brauseri sulgemisel, või püsiküpsised, mis jäävad teie seadme püsimällu pärast meie veebisaidilt lahkumist, kuni te need ise käsitsi kustutate või kui brauser teatud aja möödudes seda teeb.

Me kasutame mõnda ajutist küpsist, et teid meie veebisaidi külastamisel meeles pidada, küll aga lubame me kolmandatel osapooltel (iseäranis Google) kasutada meie veebisaitidel analüütilisi küpsiseid (nii ajutisi kui püsivaid), et koguda koondandmeid meie veebisaitide enimkülastatud osade kohta ja enda reklaamide jälgimiseks. Seda infot kasutatakse meie veebisaidi sisu täiustamiseks ja selle veebisaidi kasutamise lihtsustamiseks ning saamaks teavet enda reklaamide edukusest mujal internetis. Meie hinnangul on need küpsised minimaalselt privaatsust rikkuvad. Me ei luba oma veebisaitidel muid kolmandate osapoolte küpsiseid, mis jälgivad teie internetikasutust, pakkumaks sihtturundust (nn “online käitumuslik reklaam”).

Enamik veebibrauseri sätteid on juba seadistatud aktsepteerima meie enda ja kolmandate osapoolte küpsiseid. Siiski saate te neid sätteid kohandada (nii meie kui kolmandate osapoolte küpsiste puhul): kas aktsepteerida küpsised; kuvada iga kord, kui küpsis saadetakse, viip selle lubamiseks või keelamiseks või keelata koheselt kõik küpsised. Meie veebisaidi suurima funktsionaalsuse huvides soovitame me aktsepteerida nii meie kui kolmandate osapoolte küpsised. Brauseri sätteid saate muuta tööriistaribal. Kui soovite loobuda Google Analyticsi küpsistest (Google DoubleClick), külastage seda veebisaiti (https://tools.google.com/dlpage/gaoptout) ja laadige alla brauseri lisandprogramm Google Analytics Opt-out.

Kui soovite meie küpsiseid hüljata, saata oma brauseri vastavalt konfigureerida, kuid pidage silmas, et nii toimides ei pruugi veebisaidi mõned funktsioonid toimida ning seetõttu väheneb veebisaidi kasutusmugavus.

Täieliku loetelu meie veebisaidil kasutatavatest küpsistest leiate, klõpsates siia.

Sotsiaalvõrgustike ikoonid

Sotsiaalvõrgustike, näiteks Twitter, Facebook ja YouTube, ikoonide rakendamiseks ja vastavate võrgustike ja väliste saitidega sidumiseks on kasutusel nendest, väljaspool meie kontrolli asuvatest domeenidest pärinevad skriptid. Peaksite arvestama, et need saidid koguvad tõenäoliselt teavet teie internetikasutuse kohta, kaasa arvatud meie saidil. Klõpsates mõnda nendest ikoonidest registreerivad need saidid selle toimingu ja võivad antud teavet kasutada. Peaksite kontrollima iga saidi vastavaid poliitikaid, saamaks teavet, kuidas täpselt teie teavet kasutatakse ja kuidas sellise teabe andmisest keelduda või seda kustutada.

Broneerige aeg internetis

Kiireks ja lihtsaks kokkusaamiseks

Broneerige aeg


Võtke meiega ühendust

Helistage meile E-R 9.00-18.00 numbril 1720 või +372 614 2110.

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube